Edoksis e-Arşiv hizmeti; e-Fatura mükellefleri ve yüksek hacimli fatura kesilen sektörler için denetim ve yönetim faaliyetlerinde hız ve esneklik sağlarken, iş gücü, zaman ve arşivleme maliyetlerinde maksimum tasarruf olanağı sağlar.

E-Arşiv ile Zaman ve Maliyetten Tasarruf Edin!

E-Arşiv hizmeti “dosya bazında ve veri tabanı tabloları yazarak arşivleme” şeklinde sunduğu diğer seçenekler ile “portal üzerinden dosya indirmeden görüntüleme ve detaylı veri arama imkânı” gibi hizmetler de sunar.

Edoksis E-Arşiv Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

  • 7/24 kesintisiz hizmet
  • Sağladığı operasyonel verimlilik, kayıt güvenliği ve maliyet tasarrufu ile dijitalleşme sürecinize hız ve esneklik katar.
  • Mükellef adına faturalar mühürlenir ve arşivlenip saklanır. (Mükellefin mali mührüne gerek olmaz.)
  • Kesilen faturaların listesi her ay düzenli olarak GİB’e raporlanır. Fatura raporu gerekli durumlarda ilgili dönem için mükellef tarafından tetiklenip gönderilir.
  • Yerel muhasebe ve kasa sistemleri ile entegrasyon sayesinde başka bir sistem kullanmak zorunda kalmadan fatura düzenlenir. Edoksis web servisleri, entegrasyon yapılacak olan tüm uygulamalara sağlanır. Ayrıca pek çok ERP için “tak kullan” entegrasyon yapıları sunulur.
E-Arşiv ile Zaman ve Maliyetten Tasarruf Edin!
Edoksis E-Arşiv Hizmeti İletişim formunu doldurarak Edoksis e-Arşiv hizmetine başvurabilirsiniz. www.efatura.gov.tr web sitesi üzerinden e-Arşiv faturanızı sorgulayabilirsiniz. Başvuru için
Bize Ulaşın