Genel Özellikler

Edoksis, kullanıcı dostu arayüzü ile finans ve muhasebe departmanlarının eğitim ihtiyacı duymadan kolay kullanımını ve hızlı adaptasyonunu sağlar.

ISO Standartları ile Güvenilir Platform

Bilgi Güvenliği
ISO 27001

Edoksis’teki tüm bilgilerinizin güvenliğini sağlar.

İş Sürekliliği
ISO 22301

Kesintisiz ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz sürekli çalışan bir platform sunar.

Hizmet Yönetim Standardı
ISO/IEC 20000-1

Servis sonrası hizmetlerde standardizasyonun yanı sıra güvenlik, sürat ve erişilebilirlik sağlar.

Esnek Yapı

Edoksis, zengin fonksiyonalitesinin yanı sıra sunduğu esnek yapı ile firmaların kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda kullanım ve raporlama sağlar.

Bulut Bilişim

Edoksis optimum maliyet ile e-Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-Arşiv, e-Mutabakat ve e-Analiz uygulamalarına istenilen her yerden güvenle ulaşım sağlar.

Edoksis firmaların kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda kullanım ve raporlama sağlar.
Edoksis offers an easy to use and flexible structure with advanced reporting and analysis features.

Gelişmiş Raporlama Özelliği

Edoksis gelişmiş raporlama ve analiz özellikleri ile kullanımı kolay ve esnek bir yapı sunar. Yönetici paneli ile anlık olarak özet bilgilere ulaşılır, finansal verileriniz üzerinde kontrol sağlama imkânı sunar.

Mobil Uyum

Yerden ve zamandan bağımsız olarak işlem ve raporlama ile verimliliğin artmasına olanak sağlar. Mobil uyum size güncel GİB ve Edoksis duyurularından anında haberdar olma imkânı sunar. Gelen, giden ve e-Arşiv “fatura arama” ekranları ile ofis dışındayken, istenilen faturalara kolaylıkla ulaşılır. Gelen-Giden son fatura gösterimi ile sürekli olarak güncel bilgilere ulaşma imkânı sunar.

Entegrasyon

Edoksis platformu dış sistemlerle farklı metod ve web servisleri ile haberleşme imkânı sunar. Web servisler üzerinden tüm uygulamalar ile entegre olmasını sağlar. Firmaların altyapısına bağlı olarak web servisleri sayesinde, text file üzerinden, excel dokümanından veya UBLTR formatı kullanılarak farklı tipte bağlantı olanağı sunar.

Edoksis platformu dış sistemlerle farklı metod ve web servisleri ile haberleşme imkânı sunar.
+90 (850) 228 08 08 Edoksis’in entegre çalıştığı ERP çözümleri için lütfen bizi arayın…
Bize Ulaşın